Willa Taterniok

Masz pytania? Dzwoń już teraz:

Regulamin

 1. Rezerwacji można dokonać telefonicznie, online lub poprzez e-mail. Dane osobowe przetwarzane są zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 10 maja 2018 r. oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 2016 r. (RODO). Administratorem danych osobowych jest Willa Taterniok. Posiada Pan/Pani prawo do żądania od administratora dostępu do danych osobowych, prawo ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych,
 2. Rezerwację uważa się za potwierdzoną po wpłaceniu zadatku na konto w wysokości 30% należności za pobyt. Wpłaty należy dokonać do 7 dni od momentu rezerwacji lub w ustalonym wcześniej terminie. Wpłaty zadatku można dokonać przelewem zwykłym lub przelewem online (szybkie przelewy Przelewy24). Brak zadatku w terminie oznacza anulację rezerwacji. Zadatek nie podlega zwrotowi.
 3. Niepojawienie się gościa do 9:00 drugiego dnia rezerwacji oznacza jej anulację. Możliwe jest pojawienie się w późniejszym okresie, jeżeli całość należności za pobyt zostanie uregulowana.  
 4. W przypadku wcześniejszego wyjazdu niż w zarezerwowanym przez Państwa terminie, z przyczyn osobistych, pobrana należność nie podlega zwrotowi. W przypadku niewykorzystania całości lub części pobytu w zarezerwowanym wcześniej terminie, gościom nie przysługuje zwrot zapłaconej kwoty ani obniżenie ceny usługi za niewykorzystany okres.
 5. Należność za pobyt pobierana jest w dniu przyjazdu – płatność gotówką, blikiem lub szybkim przelewem.
 6. Doba hotelowa zaczyna się o godz. 16.00 w dniu przyjazdu, a kończy o godz. 10.00 w dniu wyjazdu.
 7. W obiekcie obowiązuje cisza nocna w godzinach 22.00 – 7.00.
 8. W obiekcie obowiązuje całkowity zakaz palenia papierosów. Palenie dozwolone jest tylko na zewnątrz budynku.
 9. Każdy z gości otrzymuje z kluczem brelok kodowy do drzwi głównych. W przypadku zgubienia kluczy, breloka kodowego koszt dorobienia wynosi 100 złotych.
 10. Prosimy o niepozostawianie dzieci bez nadzoru.
 11. Mile widziane jest obuwie zmienne.
 12. Wszelkie usterki techniczne prosimy zgłaszać do właściciela.
 13. W przypadku jakichkolwiek zniszczeń lub uszkodzeń wynikających z niewłaściwego użytkowania wyposażenia wynajmujący ponosi odpowiedzialność materialną.
 14. Nie ponosimy odpowiedzialności za pozostawione rzeczy.
 15. W obiekcie zabronione jest chodzenie w butach narciarskich i wnoszenie nart do pokoi. Należy przechowywać sprzęt w miejscu do tego przeznaczonym.
 16. W obiekcie zabrania się używanie w pokojach żelazek elektrycznych, grzałek lub innych podobnych rzeczy ze względu na bezpieczeństwo przeciwpożarowe.
 17. Zachowanie gości i osób korzystających z usług nie powinno zakłócać spokojnego pobytu innych gości. W przeciwnym wypadku właściciel może odmówić dalszego świadczenia usługi.
 18. Gość nie może przekazywać pokoju osobom postronnym, nawet jeśli nie upłynął okres za który uiścił należną opłatę.
 19. Przedmioty pozostawione przez Gościa będą przechowywane do tygodnia po jego wyjeździe, a następnie zniszczone. Możliwe jest ich odesłanie na prośbę i koszt Gościa.
 20. Parking jest bezpłatny, niestrzeżony.
 21. Obiekt jest monitorowany.
 22. W momencie, gdy otrzymujecie Państwo od nas klucz do pokoju, stajecie się gospodarzami tego pokoju. Prosimy o zachowanie porządku i czystości.
 23. Dokonanie rezerwacji oznacza akceptacje regulaminu obiektu.
 24. Właścicielem obiektu jest Janusz Sarna, ul. Nadwodnia 86, 34-532 Czarna Góra NIP: 7361703809, Regon: 388114409, tel.: +48 797 797 449.

Polityka prywatności

Państwa dane przekazywane podczas rezerwacji są chronione zgodnie z przepisami RODO – poniżej szczegóły.

1. Informacje ogólne
Niniejsza Polityka Prywatności określa zasady przetwarzania i ochrony danych osobowych przekazanych przez Użytkowników w związku z korzystaniem przez nich usług rezerwacji noclegów w Willi Taterniok. 

2. Administratorem danych osobowych zawartych w serwisie jest Janusz Sarna, ul. Nadwodnia 86, 34-532 Czarna Góra NIP: 7361703809, Regon: 388114409, tel.: +48 797 797 449

3. W trosce o bezpieczeństwo powierzonych nam danych opracowaliśmy wewnętrzne procedury i zalecenia, które mają zapobiec udostępnieniu danych osobom nieupoważnionym. Kontrolujemy ich wykonywanie i stale sprawdzamy ich zgodność z odpowiednimi aktami prawnymi – ustawą o ochronie danych osobowych, ustawą o świadczeniu usług drogą elektroniczną, a także wszelkiego rodzaju aktach wykonawczych i aktach prawa wspólnotowego.

4. Dane Osobowe przetwarzane są na podstawie zgody wyrażanej przez Użytkownika oraz w przypadkach, w których przepisy prawa upoważniają Administratora do przetwarzania danych osobowych na podstawie przepisów prawa lub w celu realizacji zawartej pomiędzy stronami umowy.

5. Serwis realizuje funkcje pozyskiwania informacji o użytkownikach i ich zachowaniach poprzez dobrowolnie wprowadzone w formularzach informacje.

6. Serwis zbiera informacje dobrowolnie podane przez użytkownika.

7. Informacje podane w formularzu są przetwarzane w celu wynikającym z funkcji konkretnego formularza np. w celu dokonania procesu obsługi kontaktu informacyjnego.

8. Dane osobowe pozostawione w serwisie nie zostaną sprzedane ani udostępnione osobom trzecim, zgodnie z przepisami Ustawy o ochronie danych osobowych.

9. Do danych zawartych w formularzu przysługuje wgląd osobie fizycznej, która je tam umieściła. Osoba ta ma również praw do modyfikacji i zaprzestania przetwarzania swoich danych w dowolnym momencie.

10. Zastrzegamy sobie prawo do zmiany w polityce ochrony prywatności serwisu, na które może wpłynąć rozwój technologii internetowej, ewentualne zmiany prawa w zakresie ochrony danych osobowych oraz rozwój naszego serwisu internetowego. O wszelkich zmianach będziemy informować w sposób widoczny i zrozumiały.

11. W Serwisie mogą pojawiać się linki do innych stron internetowych. Takie strony internetowe działają niezależnie od Serwisu i nie są w żaden sposób nadzorowane przez serwis http://taterniok.pl/.  Strony te mogą posiadać własne polityki dotyczące prywatności oraz regulaminy, z którymi zalecamy się zapoznać.

12. Po dokonaniu płatności nie przysługuje możliwość odstąpienia od umowy.

W razie wątpliwości co do któregokolwiek z zapisów niniejszej polityki prywatności jesteśmy do dyspozycji – nasze dane znaleźć można w danych kontaktowych na stronie internetowej.

Osoba rezerwująca nocleg poprzez niniejszy formularz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celu organizacji noclegu oraz akceptuje warunki anulacji i płatności za rezerwację.